ATİKER ATİKFAST DI (DİREKT ENJEKSİYON) LPG Dönüşüm Kiti


Atiker Attikfast kit - direkt enjeksiyonlu motorlu araçlarda LPG / Otogaz Dönüşümü, montajı fiyatlı. Merkez Otogaz, ikitelli, başakşehir, bayrampaşa yetkili servisi

Atiker’in 4, 6 ve 8 slindirli TSI,TFSI.GDI,THP,CGI,ECOOBOST vb… araçlarda uygulanan sıralı direk enjeksiyon sistemidir. Atiker’in diğer modelleri gibi enjektörler marifeti ile manifolda gaz fazında yakıt gönderir. Kolay uygulanması ve Sıvı sistemler ve diğer markaların direk enjeksiyon sistemlerine göre fiyatı daha uygun olması kullanıcısına dönüşüm maliyetinde avantaj sağlar.
ATİKER OTOGAZ SİSTEMLERİ YETKİLİ SERVİSİ


Yunus Otogaz; Atiker Otogaz Sistemleri İstanbul Yetkili Servisidir. Kırklareli/Lüleburgaz'daki LPG Dönüşüm Servisimiz; Atiker Ürünlerinde, En uygun ATİKER FİYAT politikası ile, aracınızda %45'e varan yakıt tasarrufu için en uygun LPG Dönüşüm Kitini belirlenmesi, bütçenize yönelik çözümleri, size kusursuz bir OTOGAZ MONTAJI ile hizmet etmenin gayreti içerisindedir.

Yunus Otogaz; Montajı gerçekleşmiş Atiker Lpg / Otogaz Sisteminiz için periyodik BAKIM ve ARIZA TESPİT / ONARIM süreçlerinide büyük bir hassasiyet ile yerine getirir.