ATİKER GOLD LPG Dönüşüm Kiti


Atiker Grand kit - LPG / Otogaz Dönüşümü, montajı fiyatlı. Merkez Otogaz, Bayrampaşa, İkitelli, Başakşehir yetkili servisi

Atiker’in 3,4,5,6 ve 8 silindirli araçlarda kullanılan sıralı sistemidir. Yazılım olarak Atikfast OBD II modeli ile aynı alt yapıyı kullanır. Atikfast OBD II ile aynı özelliklere sahip olmakla birlikte enjektörler tek tek kullanılmaktadır. Bu özellik yakıt hortum mesafeleri optimum seviyelere düşürülerek çalışma verimi en üst seviyeye çıkarılabilir. Bu özellik sayesinde sürüş performansı maximum seviyeye çıkar.
ATİKER OTOGAZ SİSTEMLERİ YETKİLİ SERVİSİ


Yunus Otogaz; Atiker Otogaz Sistemleri Kırklareli Yetkili Servisidir. Kırklareli Lüleburgaz Şubesi'ndeki LPG Dönüşüm Servisimiz; Atiker Ürünlerinde, En uygun ATİKER FİYAT politikası ile, aracınızda %45'e varan yakıt tasarrufu için en uygun LPG Dönüşüm Kitini belirlenmesi, bütçenize yönelik çözümleri, size kusursuz bir OTOGAZ MONTAJI ile hizmet etmenin gayreti içerisindedir.

Yunus Otogaz; Montajı gerçekleşmiş Atiker Lpg / Otogaz Sisteminiz için periyodik BAKIM ve ARIZA TESPİT / ONARIM süreçlerinide büyük bir hassasiyet ile yerine getirir.