Kurumsal

Firmamız 1997 Yılından bu yana Türkiye’den çıkan bir dünya markası ATİKER ile araçların LPG dönüşümü konusunda sayısız başarılara imza atmış,gelişerek büyüyen ülkemizde ve dünyada yaşanan teknolojik gelişmeleri ve son kullanıcı olan araç sahiplerinin taleplerini göz önüne alarak Lpg montajının daha kaliteli bir işçilikle en iyisini yaparak müşterilerin memnun kalmasına yönelmiştir.

Bu sayede Yunus Otogaz olarak, Otogaz sistemleri montajı ve Bakım Onarım konusunda hızlı bir gelişim süreci yaşayarak bu gün sektörde hak ettiği bir marka haline gelmiştir.

Amacımız en son teknoloji servis ekipmanları ve kaliteli işçilik sayesinde koşulsuz müşteri memnuniyetidir.Bu amaçla firmamız gelişen teknolojik koşullar karşısında kendini sürekli yenilemek için Ar-Ge ve eğitim faaliyetlerine özel önem vermektedir.

Merkez Otogaz İkitelli, Başakşehir, Bayrampaşa - Atiker ve Romano yetkili servisi. LPG Dönüşümü, Montajı, Bakım, Arızatespit, Onarım Hizmetleri Merkez Otogaz İkitelli, Başakşehir, Bayrampaşa - Atiker ve Romano yetkili servisi. LPG Dönüşümü, Montajı, Bakım, Arızatespit, Onarım Hizmetleri Merkez Otogaz İkitelli, Başakşehir, Bayrampaşa - Atiker ve Romano yetkili servisi. LPG Dönüşümü, Montajı, Bakım, Arızatespit, Onarım Hizmetleri